Kontakt

Obsługa klientów indywidualnych
Patrycja Stramowska
(+48) 62 79 12 142
(+48) 507 711 670
pstramowska@idzczak-meble.pl
Angelina Jaworek
(+48) 62 79 12 116
(+48) 509 997 104
ajaworek@idzczak-meble.pl
Paulina Giel
(+48) 62 79 12 223
(+48) 507 711 670
abeben@idzczak-meble.pl
Krzysztof Forysiak
(+48) 62 79 12 128
(+48) 508 645 838
kforysiak@idzczak-meble.pl
Obsługa salonów meblowych
zamówienia mebli twardych
Anna Solak
(+48) 62 79 12 119
(+48) 512 975 470
asolak@idzczak-meble.pl
Magdalena Stec
(+48) 62 79 12 123
(+48) 503 982 261
molejnik@idzczak-meble.pl
Obsługa salonów meblowych
zamówienia mebli tapicerowanych
Monika Hendrys
(+48) 62 79 12 125
(+48) 517 101 697
mhendrys@idzczak-meble.pl
Renata Matusiak
(+48) 62 79 12 107
(+48) 511 054 555
rmatusiak@idzczak-meble.pl
Export
Mateusz Idźczak
(+48) 62 79 12 107
(+48) 503 687 555
mateuszidzczak@idzczak-meble.pl
Damian Giezek
(+48) 62 79 12 120
(+48) 503 774 204
dgiezek@idzczak-meble.pl