MEBLE TAPICEROWANE
!!UWAGA Z DNIEM 01.12.2016 WPROWADZONE ZOSTANĄ NOWE WZORY KOLORYSTYCZNE DLA WSZYSTKICH MEBLI TAPICEROWANYCH!!
Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie
Narożniki
Kanapy
Tapczaniki
Fotele, finki i pufy
Łoża tapicerowane  





Galeria tkanin
O NAS

W 1989 r. rozpoczynając działalność, nikt z nas nie przypuszczał, że stworzymy firmę będącą liczącym się graczem na rynku meblowym. Idea, choć nie prosta, do dziś pozostała niezmienna - sprostać wymaganiom klientów i nieustannie się rozwijać. Przypadające w zeszłym roku 25 lat istnienia firmy IDŹCZAK MEBLE potwierdziło słuszność obranego kierunku.

 

Łączymy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnością, dzięki czemu nasze produkty zyskują uznanie klientów nie tylko w Polsce, lecz także w Europie i na świecie. Do produkcji wykorzystujemy wiele zaawansowanych technologii, w tym jeden z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Polsce. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, szukamy nowatorskich rozwiązań a uczestnicząc w targach i wystawach, podążamy za najnowszymi trendami. Te elementy gwarantują wysoką jakość naszych mebli oraz design odpowiadający gustom naszych odbiorców.

 

O sile marki IDŹCZAK MEBLE świadczy też powiększająca się gama proponowanego Państwu asortymentu, która aktualnie obejmuje meble przeznaczone do salonu, jadalni, sypialni, pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego oraz szafy i zestawy wypoczynkowe.

Kontakt :
    Fax :
    • (+48)62 79 12 102
      Dział zbytu kraj :
    • (+48)62 79 12 100
    • (+48)62 79 12 119
    • (+48)62 79 12 123
    • 63-645 Łęka Opatowska, ul. Kępińska 5

    KONTAKT

    Obsługa salonów meblowych
    Imię Nazwisko tel. Stacjonarny tel. komórkowy e-mail
    Anna Solak (+48) 62 79 12 119 (+48) 512 975 470 asolak@idzczak-meble.pl
    Magdalena Stec (+48) 62 79 12 123 (+48) 503 982 261 molejnik@idzczak-meble.pl
    Obsługa klientów indywidualnych
    Imie Nazwisko tel. Stacjonarny tel. komorkowy e-mail
    Marlena Patkowska (+48) 62 79 12 116 (+48) 506 680 365 mpatkowska@idzczak-meble.pl
    Angelina Jaworek (+48) 62 79 12 116 (+48) 509 997 104 ajaworek@idzczak-meble.pl
    Anna Faryś (+48) 62 79 12 128 (+48) 797 380 110 afarys@idzczak-meble.pl
    Krzysztof Forysiak (+48) 62 79 12 128 (+48) 508 645 838 kforysiak@idzczak-meble.pl
    Export
    Imie Nazwisko tel. Stacjonarny tel. komorkowy e-mail
    Fryderyk Chowanski (+48) 62 79 12 107 (+48) 503 687 555 fchowanski@idzczak-meble.pl
    Damian Giezek (+48) 62 79 12 120 (+48) 503 774 204 dgiezek@idzczak-meble.pl
    Dział Kadr i Płac - Obsługa spraw cudzoziemców: Ukraina
    Imie Nazwisko tel. Stacjonarny tel. komorkowy e-mail
    Wioletta Szymańska (+48) 62 79 12 115 (+48) 509 877 122 wszymanska@idzczak-meble.pl

    Szanowni Państwo,

    Serdecznie zapraszamy na targi MEBLE POLSKA 2017
    a w szczególności do odwiedzenia naszego stoiska: pawilon 5, sektorze E, stoisko 114.
    Wydarzenie to odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach
    od 14 do 17 marca 2017 r.
    Mapka Ekspozycji
    Do zobaczenia!